Pielęgnacja psów z białą sierścią

Chcesz utrzymać białą sierść w dobrej kondycji dołóż wszelkich wszelkich starań, aby regularnie pielęgnować sierść psa w dobrym salonie groomerskim.

Sample title

Sprawdź czy salon groomerski posiada usługę pt. „trymowanie” Popularnego West Teriera nie golimy nie strzyżemy tylko trymujemy, czyli wyrywamy obumarłe włosy z podszerstka. W miejsce usuniętych włosów wyrosną nowe. 
Golenie lub krótkie strzyżenie to podstawowy błąd, który popełniają właściciele popularnej białej rasy West Terierów.

Białe rasy psów często miewają różnego rodzaju przypadłości powodujące przebarwienia na sierści i skórze. Często przebarwienia pojawiają się w okolicy pyszczka. Powodowane są łzawieniem. Mokre środowisko utrudnia dostęp powietrza do skóry co jest idealnym podłożem do procesów bakteryjnych powodujących przebarwienia i brzydki zapach.

Chcesz się tego pozbyć w łatwy sposób, zastosuj mydełko Diamond, które oprócz tego, że ma właściwości myjące szamponu to pełni też funkcje antyoksydacyjną, i usuwa przebarwienia.

Mycie mydełkiem Iv San Bernard Diamond jest łatwe i możesz to przeprowadzić samemu w domu. Małą kostką mydła łatwo jest manewrować w trudnodostępnych miejscach. Ważne aby po umyciu pyszczka spłukać miejsce mycia letnią wodą i osuszyć ręcznikiem bądź suszarką do włosów.

Zweryfikuj też dietę Twojego Pupila. Często słabej jakości karma, która jest mało przyswajalna, a przez to pies po zjedzeniu musi sporo wydalić, jest powodem dodatkowego łzawienia i alergii. Dla ras białych unikaj karm z dodatkiem marchwi i dużej ilości beta-karotenu. Powodują one naturalne żółknięcie skóry.

Idealnym pokarmem dla psa z białą sierścią jest karma Nero Gold Fish&rice. W składzie zastosowano 700g łososia na 1 kg karmy to bardzo dużo mięsa z którego pozyskiwane jest cenne białko. Karma nie zawiera betakarotenu i jest bezglutenowa.

Produkty Iv San bernard dostępne w sklepie: www.smacznachwila.pl 
oraz u dystrybutorów

Potrzebujesz szamponu dla swojego psa?